We współpracy z firmą BD chcielibyśmy zaprosić Członków Sekcji bezpłatny kurs TAPP mający się odbyć w dniach 25-26 marca 2024 w Gdańsku - w Centrum Leczenia Przepuklin Profesora Śmietańskiego. Kierownikami naukowymi kursu będą: prof. Maciej Śmietański i dr Mateusz Zamkowski.

Chcielibyśmy trafić z tym kursem w konkretną grupę chirurgów. Mianowicie, chodzi o zabiegowców, którzy już kiedyś robili/robią TAPP ale z jakiegoś powodu czują, że nie mogą przeskoczyć pewnej niewidzialnej bariery. Zabiegi dalej trwają długo, przestrzenie nie chcą się preparować, siatki są za duże.
Czasami kwestią pójścia dalej jest jeden ruch, jedno pytanie, na które do tej pory brakowało odpowiedzi. Dlatego kurs kierujemy do wszystkich "wątpiących" w sens dalszej kontynuacji nauki.

Kurs odbędzie się w systemie 2-dniowym. Pierwszy dzień to część teoretyczna (wykłady) z dyskusją na zakończenie.
Drugi dzień: 5-6 pokazowych TAPPów na sali operacyjnej. W trakcie zabiegów wskazane jest zadawanie pytań i dzielenie się wątpliwościami.

Ilość zaplanowanych miejsc to ok. 6-8. Prosimy o rejestrowanie się za pośrednictwem formularza dostępnego poniżej.
Pytania dotyczą zabiegów plastyki przepuklin pachwinowych. Prosimy o uzupełnienie formularza w całości. Zapisy zakończą się w połowie listopada 2023. Niedługo potem ogłosimy listę zakwalifikowanych.
Szpital, Oddział
Stanowisko
0
600
0
600
0
600
Rodzaje używanych implantów
Członkostwo w Sekcji
Polityka Prywatności