WYDARZENIA

II Zjazd Młodych Chirurgów

Serdecznie zapraszamy na II Zjazd Młodych Chirurgów, który odbędzie się już 28 października w Łodzi. To wydarzenie jest dedykowane rezydentom oraz specjalistom chirurgii, którzy lubią poszerzać swoje horyzonty i zdobywać nową wiedzę.

Konferencja ukierunkowana jest na zdobywanie praktycznej wiedzy oraz wskazówek opartych na doświadczeniu prelegentów, które słuchacze przeniosą do swojej pracy zawodowej. Nieistotne, czy pracujesz w małym, powiatowym szpitalu, jednostce wielospecjalistycznej, czy klinice uniwersyteckiej. Podczas ciekawych i zwięzłych wykładów poruszone zostaną tematy, które dotyczą każdego chirurga. Jesteśmy przekonani, że słuchacze wyniosą z tego wydarzenia ogrom przydatnej wiedzy, co potwierdzają opinie uczestników zeszłorocznej edycji konferencji.

W planie konferencji przewidzianych jest 11 wykładów prowadzonych przez wybitnych i doświadczonych chirurgów młodego pokolenia. Będziemy mieli zaszczyt wysłuchać wykładów wygłoszonych przez:

- prof. Janusz Piekarski

- prof. Benedetto Ielpo

- prof. Michał Grąt

- prof. Michał Pędziwiatr

- prof. Łukasz Dziki

- prof. Adam Durczyński

- prof. Kryspin Mitura

- prof. Piotr Hogendorf

- prof. Michał Mik

- prof. Marcin Włodarczyk

- prof. Michał Spychalski

Szczegółowe informacje oraz plan ramowy wydarzenia znajdziesz na stronie internetowej: https://medelight-konferencje.pl/zjazd-mlodych-chirurgow/"
Przeszłe